Hakkımızda

Sayarlar Oto Isıtma Soğutma ve Webasto Sistemleri olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

Kurulduğumuz günden itibaren oto ısıtma, soğutma, webasto ve klima konusunda bakım onarım ve montaj yapmakta uzman kadroya sahip firmamız;

Tır webasto sistemleri, tır klima sistemleri, kamyon webasto sistemleri, kamyon klima sistemleri, oto klima sistemleri, oto webasto sistemleri, çekici klima sistemleri, çekici webasto sistemleri, otobüs klima sistemleri, iş makinası soğutma sistemleri, otobüs webasto sistemleri işlerini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz ısıtma sistemleri kurulumu, montajı ve bakımı, soğutma sistemleri kurulumu montajı ve bakımı, webasto sistemleri kurulumu, montajı, tamir ve bakımı, klima sistemleri kurulumu, montajı, tamir ve bakımını kapsamaktadır.

İşimizde uzman bir firma olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede sektörümüzde tanınmış olup ilkelerimizden ve değerlerimizden bugüne kadar vazgeçmedik.

Firmamızın değişmez ilkeleri her zaman en iyi kalite, en iyi hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

Isıtma soğutma ve webasto sistemlerinin kurulum montaj tamir ve bakım alanındaki başarımız sürekliliğimizin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite ilkeleriyle çalışan Sayarlar Oto Isıtma Soğutma ve Webasto Sistemleri firmamız, gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden dolayı sizlere teşekkür ederek sizlere her zaman hizmet vermeye devam edecektir.